У нас одна планета. Одна мета.

Ми маємо одну місію: принести мистецтво ручного в’язання в більшу кількість будинків та сердець. Але ми хочемо зробити це екологічно - безпечним способом.

site-cover-5-2000x1100.jpg

Місія

Ми не біжим за великими прибутками та швидкоплинною модою. Кожне рішення приймається нами, щоб покращити навколишній світ. Тому ми вибираємо лише ту сировину, яка є не тільки вираженням найвищої якості Made in Italy, але й гарантує належний захист та добробут тварин і працівників, щоб зменшити шкідливий вплив на навколишньє середовище.

Тільки натуральні та екологічні волокна

Ми вибираємо пряжу тільки з рослинних або тваринних волокон. Переваги використання цього виду продуктів різні. По-перше, екологічна сумісність матеріалів, які надходять з відновлюваних джерел. Крім того, натуральні волокна біологічно розкладаються і витягуються без використання токсинів або інших хімічних процесів, шкідливих для навколишнього середовища.

kak-otlichit-kashemir-ot-sintetiki.jpg
Любовь к животным

Захист та добробут тварин

Благополуччя тварин є вирішальним моментом нашої філософії.  Тому ми покладаємося лише на бренди, які гарантують правильне ставлення до тварин. Фактично, наші бренди вовни мають сертифікат «Muelesing free», а волокна кашеміру, альпаки, мохеру ретельно відібрані, щоб гарантувати правильне поводження з тваринами на їхніх фермах.

Пряжа лише made in Italy

Покладатися на бренди 100% Made In Italy – це не тільки вибирати найвищу якість, але й вірити в виробничі традиції, які дотримуються більш кустарних, ніж промислових процесів, дотримуючись позачасової традиції, яка є етичною по відношенню до працівників.

Таким чином, вибір Cardiff cashmere,  означає дати можливість майбутнім поколінням рости та жити в кращому світі, зберігаючи при цьому традиції, які пов’язують нас із нашим минулим.

D91055C9-FB1A-4F60-A7EE-2442EA2FA628_edited.jpg