Image by Giuseppe Mondì

Cashmere Studio Art 

Турбота про клієнтів та зрозумілі умови

Чесність — це найкраща стратегія в сучасній електронній комерції. Ми поважаємо прозору політику надання послуг та  проведення розрахунків. Ми не приймаємо платежі на приватні картки та не відправляємо наш товар накладним платежем.  Ознайомтесь з умовами замовлень в цьому розділі та звертайтесь до консультанта, якщо виникнуть запитання.

Правила магазину

Ми пропонуємо вам елітну, нішеву пряжу від італійського виробника Cardiff Cashmere.Ознайомтесь з правилами магазину та якщо виникатимуть питання ми завжді готові допомогти.

Як здійснити замовлення

Ми приймаємо замовлення на пряжу для ручного в’язання Cardiff cashmere:

1. На електронну пошту cashmerestudioart@gmail.com

2. В дірект на сторінці в інстаграм elcashmere_filati

 

Для Вашої зручності весь каталог пряжі Cardiff cashmere розміщений на нашому сайті.

Також ви можете скористатись сайтом виробника для вибору кольорів та видів пряжі www.cardiffcashmere.it

Один раз на тиждень ми збираємо всі замовлення та відправляємо на фабрику. Строки доставки в Україну до 2-х тижнів.

Оплата за замовлення здійснюється після підтвердження надходження пряжі в Україну нашим магазином.

Ваші замовлення відправляються за 100% попередньою оплатою на рахунок підприємства згідно правил магазину.

Які способи оплати ви приймаєте?

Магазин Cashmere Studio Art приймає безготівкові розрахунки на поточний рахунок підприємства, які Ви можете здійснити двома способами:

1. Платіж за реквізитами на Приват24

Це швидка та безпечна система оплати. Реквізити підприємства опубліковані на сторінці оплати. Ви можете перейти за посиланням та одразу будете перенаправлені в систему Приват24 де Вам вже непотрібно вносити реквізити IBAN-рахунку. Ви лише вносите суму платежу та підтверджуєте його. Кошти зараховуються не миттєво, а протягом однієї години! 

2. Платіж за допомогою платіжної системи  Portmone

Portmone.com гарантує 100% надійність захисту персональних даних клієнтів і гідний вашої довіри.

Які правила повернення товару?

Увага!

Оскільки виробник Cardiff Cashmere гарантує високу якість пряжі – претензії щодо якості не приймаються!


Повернення товару здійснюється за Ваш рахунок!

Повернення, що відправлені за рахунок магазину, будуть компенсовані за вирахуванням суми доставки НП покладеної на магазин!  

Магазин гарантує повернення товару протягом 14 календарних днів з моменту отримання при дотриманні наступних умов:

  • Збережена накладна з номером пряжі та кількістю замовлення.

  • Пряжа не розмотувалась та від неї не відрізались шматочки.

  • Бобінна пряжа, яка була розмотаною для вашого замовлення не повертається! 

Повернення грошових коштів буде проведено на вказаний Вами поточний чи картковий рахунок лише після отримання Вашого повернення та його візуальної перевірки працівниками магазину.  

Доставка замовлень по Україні

Шановні клієнти!

Чесність — це найкраща стратегія в сучасній електронній комерції.

Ми дуже цінуємо працю людини та вважаємо, що будь-яка послуга, яка виконується для нас з вами повинна бути оціненою! Ми підтримуємо європейську систему роботи інтернет-магазинів, де послуга доставки є окремою ланкою та не впливає на формування ціни продукції, а сплачується замовником окремо.

Для відправки замовлень перевізником Нова Пошта наш працівник витрачає час на обробку замовлень, формування посилки, друк накладних, упаковку замовлень в коробки ( обов’язкова умова перевізника)  та саму процедуру відправки з відділення.

Будемо вдячні Вам за розуміння того, що магазин пряжі не може нести додаткові витрати на безкоштовну доставку замовлень до покупця, оскільки в ціну пряжі вже включена доставка з Європи, податки та митні платежі.

Обираючи спосіб оплати Накладений платіж буде діяти попередня оплата в розмірі 150,00 гривень. Ця сума покриває вартість упаковки та доставки туди-назад в разі відмови від отримання замовлення та не підлягає поверненню.

150,00 гривень сплачуються на рахунок нашого підприємства за реквізитами, вказаними на сайті та будуть вирахувані з загальної суми замовлення. Тобто, посилка буде оціненою нижче на 150,00 гривень. При отриманні посилки Ви оплатите решту та саму вартість доставки.

Якщо Ви обираєте спосіб оплати 100% передоплата, Ваше замовлення буде відправлене за ваш рахунок ( приблизна вартість 45- 50 гривень до 1 кг.)

Доставка замовлень сплачується Замовником!