IMG_8168.jpg

cashmere studio art

МИСТЕЦТВО  В'ЯЗАННЯ

СARDIFF CASHMERE

 

Сashmere Studio Art починає співпрацю з італійським брендом Cardiff, який виробляє пряжу класу люкс на конусах та в мотках.

Трохи історії

Саме вишукане кашемірове волокно надихнуло  засновників бренду -  підприємців з Б’єлли,  на створення та розвиток бізнесу. Вони зрозуміли, що кашемір - це максимальний вираз якості та престижу у текстильному виробництві. Місто  Б'єлла  - це промисловий район у регіоні П’ємонт, який є світовою вершиною досконалості текстилю, де технології та традиції поєднуються для досягнення максимальної ефективності виробництва.  Кілька десятків сімей, які працюють у цій області з покоління в покоління зберігають  незмінними багатовікові традиції, які є душею виробництва королівської пряжі. Саме  звідси  родом Cardiff cashmere.

                                                                                                     Бізнес

Cardiff почав свою діяльність як компанія з в’язальної пряжі, успішно зарекомендувавши себе на ринку елітного одягу та одразу виділившись своїм неповторним стилем високоякісної пряжі та великим спектром  складних та глибоких кольорів. На початку 1990 -х років вони запустили нову колекцію ниток для в’язання виключно з кашеміру на конусах для бізнесу та в мотках для ручного в’язання, з метою задоволення навіть найвишуканіших потреб любителів трикотажу ручної роботи, комфорту та якості.

                                                                                            Принципи роботи

Протягом багатьох років корпоративна філософія Cardiff завжди ґрунтувалася на ряді основних принципів:

екостабільність (sustainability), яка проявляється в турботі про планету, свою територію, людей та тварин  на всіх етапах виробництва. Всі промислові процеси дозволяють зменшити вплив з точки зору забруднення навколишнього середовища та зменшити кількість відходів та використаних ресурсів, що повністю контрастує з логікою швидкої моди.  Для Cardiff стійкість означає дозволити майбутнім поколінням рости і жити у кращому світі, зберігаючи незмінними традиції, які пов’язують нас із нашим минулим.

                                                                                                         Співпраця

Новий проєкт  El.cashmere - Cashmere Studio Art  з Cardiff Cashmere  матиме декілька напрямків  - це колекція одягу з кашеміру Cardiff та пряжа для ручного в’язання. Ми знаємо напевне, вже після першого знайомства з цією неймовірною пряжею ваше серце буде підкорене. Адже, неповторна пряжа, з власною ідентичністю та душею  не залишає нікого байдужим,  надихає на творчість –  це пряжа Cardiff!